В'юнкі рослини від Саду Вашої мрії

В'юнкі рослини від Саду Вашої мрії
Поради професіоналів 15.06.2021

У цій статті йтиметься про кучеряві рослини. Напевно, багато хто чув термін «вертикальне озеленення». Цей термін і пов'язані з рослинами, які є предметом цієї статті.
Кучеряві рослини часто застосовуються для декорування вертикальних конструкцій, після чого стіна, прикрашена запашними квітами та чудовим листям, абсолютно перетворюється. Велика площа ділянки для такого виду дизайну не потрібна, але при цьому можна невеликими зусиллями надати яскравості та неповторності навіть «малогабаритному» саду. Всі ми знаємо, що під покровом листя літня спека переноситься значно краще. І, зрештою, у місті дуже корисним буде захист від загазованості та шуму – ці завдання також відмінно вирішують кучеряві рослини.
Кожна з пропонованих нашим розплідником кучерявих рослин має свою характерну особливість.
Так, жимолість – чудовий декоратор пергол та арок; крім приголомшливого буйства квітів жимолість має неповторний аромат, який нікого не залишить байдужим. Швидкозростаюча жимолість може досить швидко порадувати вас першими результатами.
Ніжні кисті гліцинії стали справжньою візитівкою цієї рослини. Білі та фіолетово-сині квіти з'являються напровесні, при цьому повторне цвітіння, як правило, радує нас і в другій половині літа. Швидко зростаюча та витривала гліцинія може стати справжньою знахідкою при створенні класичного англійського саду.
Виноградний виноград цінується за насиченість і яскравість квітів, якими володіє його листя. Ця рослина дуже красива як влітку, так і восени, коли і червоно-рубіново-пурпурне та жовто-апельсинове листя прикрашають стіни будинків. Також кучерявий декоративний виноград захищає стіни від перегріву та від негативного впливу дощів. Ця рослина дуже невибаглива, вона добре переносить несприятливі міські умови. Виноградний морозостійкий, це є ще однією неоціненною перевагою в наших кліматичних умовах.

Будьте в курсі всіх новин питомнику