Садовий центр

 

Садовий центр "Сад Вашої мрії"® зручно розташований на одній із транспортних артерій м.Дніпро. На площі 5000 кв. представлений величезний вибір рослин та супутніх товарів. Щотижневі поставки на садовий центр рослин власного виробництва без посередників. При покупці Ви зможете отримати консультації щодо посадки та догляду за рослинами, та повну інформацію про кожну з рослин. Гарантуємо відповідність сортів та видів рослин. Тісна співпраця з аматорами та професіоналами, проведення ярмарків та семінарів. Садовий центр працює стабільно без вихідних протягом 20 років, лауреат конкурсу «Найкращий Садовий центр України 2012 року». Зручні форми оплати (банківська картка, оплата за рахунком, готівка), дисконтні та бонусні програми, подарункові сертифікати. У нас у м.Дніпро Ви зможете купити саджанці троянд, хвойних рослин, листяних дерев та чагарників, багаторічних квітів та декоративних трав.

Висока якість наших рослин – запорука Вашого успіху
Гарантії від виробника Висока якість наших рослин – запорука Вашого успіху
20-річний досвід стабільної роботи
Довіра наших покупців 20-річний досвід стабільної роботи
Дисконти, бонуси, подарунки, ...
Програма клієнтської підтримки Дисконти, бонуси, подарунки, ...

 

Наши сильные стороны - это использование посадочного материала ведущих европейских питомников; посадка контейнерных растений с помощью современной техники и по современным технологиям; использование торфяных субстратов, максимально благоприятных для развития корневой системы; использование контейнеров от ведущих мировых производителей, а также использование удобрений длительного действия, обеспечивающих питанием растения и в послепродажный период.

Вся наша команда продуктивно работает над обеспечением не только оптимального качества растений, но также и над предоставлением отличного сервиса нашим клиентам.

Мы выращиваем растения разных форм и размеров, предлагая Вам практически неограниченные возможности для реализации Ваших идей и проектов.

 

 

Посетите наш Садовый центр, пройдя виртуальный тур:

 

Асортимент рослин

Асортимент рослин Садового центру «Сад Вашої мрії»®:
 Листяні чагарники та ліани  Хвойні рослини  Дерева  Багаторічні квіти та трави  Саджанці плодових  Балконні квіти  Рослини на штамбі  Бонсаї  Рози  Цибулинні  Великомірні дерева, солітери
Детальніше

Супутні товари

Секатори, ножиці та пили Лопати, граблі,... Агротканини та сітки Рукавички, респіратори, інші ЗІЗ Опори і підв'язки Все для поливу Добрива Ґрунти, торфи, почвосмеси, кора Насіння квітів, овочів і газонних трав Керамічні та пластикові горщики Стаканчики і мультиплати для розсади Лавочки, огорожі, бордюри,... Тематичні книги, журнали, каталоги Засоби захисту рослин
Детальніше
Наші партнери

Наші партнери - це садові центри, студії ландшафтного дизайну та муніципальні підприємства України, які використовують рослини нашого розплідника в своїх проектах. Наявність власного транспорту та оперативної логістики допомагає нам виконувати запити наших клієнтів вчасно.

Поради професіоналів
Дуб болотний - красиве дерево для ландшафтного дизайну
Дуб болотний - красиве дерево для ландшафтного дизайну
Розсадник "Сад мрії" пропонує саджанці дуба болотного для різних ландшафтних композицій.
Докладніше
Виноградівник залозистий - оригінальна ліана для Вашого саду.
Виноградівник залозистий - оригінальна ліана для Вашого саду.
Найдивовижніша рослина - Виноградівник залозистий 'Elegans' - середньоросла листопадна ліана (заввишки до 2-3м) з красивими строкатими листочками темно-зеленого кольору з біло-рожевим мармуровим малюнком
Докладніше
Барбарис Тунберга – прикраса Вашого саду!
Барбарис Тунберга – прикраса Вашого саду!
Барбарис Tунберга 'Red Rocket' - один з лідерів наших садових ділянок
Докладніше
ЧУДЕСА СОСНЫ: ИНТЕРЕСНЫЕ ФАКТЫ О САМОМ ДРЕВНЕМ ДЕРЕВЕ
ЧУДЕСА СОСНЫ: ИНТЕРЕСНЫЕ ФАКТЫ О САМОМ ДРЕВНЕМ ДЕРЕВЕ
Соснові ліси мають свою, незвичайну енергію. Там добре і легко дихається. Повітря, де ростуть сосни, чисте і насичене цілющими речовинами. Сосна вважається одним з "найвідкритіших" дерев, вона приносить користь людині за рахунок унікальних властивостей і неповторної аури.
Докладніше
МАГНОЛИЯ КОБУС - НАДЕЖНОЕ И КРАСИВОЕ ДЕРЕВО
МАГНОЛИЯ КОБУС - НАДЕЖНОЕ И КРАСИВОЕ ДЕРЕВО
Магнолия Кобус - наиболее морозостойкий вид магнолии; она абсолютно не "капризна". Почему Magnolia kobus так любима многими садоводами?
Докладніше

 

 

“Сад Вашої мрії”® вже більше 20 років забезпечує українців якісними саджанцями.

Ми вирощуємо близько 3000 різноманітних сортів, серед яких багаторічні квіти, злаки, декоративні трави, дерева та хвойні рослини.

Насамперед віддаємо перевагу рослинам, адаптованим до нашого клімату.

Левова частка асортименту - це рослини власного виробництва. А для любителів “екзотики”  ми кожен рік замовляємо цікаві новинки з-за кордону.

Ландшафтні дизайнери, представники “зеленого бізнесу” та всі, хто бажає створити сад своєї мрії обов'язково знайдуть у нас щось цікаве для втілення власних планів та задумів.