Семінар «Змішані посадки» або «Нова хвиля»?

Семінар «Змішані посадки» або «Нова хвиля»?
Поради професіоналів 23.06.2017

 

23-24 червня 2017 року, м. Дніпро
Хочете дізнатися, що таке «Нова хвиля» і в чому її основна ідея?
Чи варто копіювати модні посадки в умовах України та як уникнути помилок та не зіпсувати свою репутацію? Завжди є можливість вибору варіантів.
Сучасний стильний сад – яким він має бути? Завжди цікаво подивитись реалізовані проекти, особливо якщо це робота Ваших колег.
Скільки коштує Ваша робота проектування саду та реалізація проекту? Чи легко складати кошториси та відстоювати їх у замовника? Що думають Ваші колеги із цього приводу? Бажаєте обмінятися думками?
Ви вже багато що вмієте, знаєте собі ціну, а як Ви просуваєте свій бізнес? Сучасні технології так швидко розвиваються, чи встигаєте за ними?
Намагаємося відповісти на ці інші питання на семінарі за допомогою авторитетних доповідачів та професіоналів.

Доповідачі – провідні авторитетні спеціалісти ландшафтної галузі:
Олена Кузнєцова. член Асоціації Ландшафтних Архітекторів України, керівник студії ландшафту Urbanscape, ландшафтний дизайнер, біолог, геоботанік, автор міських та приватних садів, переможець інтернет-конкурсу проектів садів "Ландшафтна осінь 2013", лектор, співавтор перекладів професійної літератури з садівництва та ландшафтного дизайну
Ольга Білоус, ландшафтний архітектор, керівник Ландшафтно-архітектурного бюро «Антураж», член правління Асоціації Ландшафтних Архітекторів України
Оксана Мілевська, директор приватного підприємства "Ді-Лайн", м.Запоріжжя. Ландшафтний архітектор, економіст. Президент Гільдії ландшафтних архітекторів України (ГЛАУ)
Володимир Виборний, засновник компанії «Дім та Сад», член ревізійної комісії Спілки виробників посадкового матеріалу України, співзасновник Гільдії ландшафтних підприємців Дніпропетровської області, засновник етно-центру «Козачий хутір «Галушківка», засновник маркетингової агенції «TimeDigitalMarket»
Лариса Зубова, генеральний директор та власник розплідника та садового центру «Сад вашої мрії» (м. Дніпро); один із засновників «Союзу виробників посадкового матеріалу України». Чинний член The Royal Horticultural Society.

Очікуваний результат:
Ви отримаєте систему та інструменти правильного вибору необхідних рослин для реалізації ваших найсміливіших проектів.
Ознайомившись із методикою складання калькуляції, ви отримаєте потужний інструмент та спростите рутинну роботу.
Нові інструменти в просуванні вашого бізнесу ніколи не завадять вам у вашій роботі!
А хочете просто зустрітися з колегами та однодумцями в приємній та дружній обстановці? Вирватися із суєти буднів, поговорити про те, про це і просто відпочити та повеселитися?
Тоді ми чекаємо на Вас!

Організатор семінару - розплідник "Сад вашої мрії",  м.Дніпро
Вартість участі 1 особи дводенного семінару 2300 грн. (трансфер, проживання, харчування та банкет включені).
Для другого учасника від однієї компанії – знижка 10%. Кількість місць із проживанням обмежена.
Вартість  участі 1 особи  одноденного семінару  950 грн. (23.06.2017р. з 8.00 до 16.00 в розпліднику «Сад вашої мрії»).

 

Будьте в курсі всіх новин питомнику