Роботи в саду в березні

Роботи в саду в березні
Поради професіоналів 28.02.2014

Березень знаменує собою наступ весняного сезону, коли потрібно починати конкретні роботи на садовій ділянці: кожен весняний день зараз дуже важливий для життя рослин протягом усього року.
Для теплолюбних рослин необхідно перевірити якість Укриття: в березні ще можуть бути відчутні заморозки. Наступна важлива Березнева робота-обрізка дерев. Взагалі обрізку починати можна, якщо температура повітря тримається в плюсовій зоні. Слід враховувати, що обрізати дерева і чагарники потрібно відповідно до агротехнікою кожного конкретного сорту. Обрізані гілки можна використовувати для композицій.
У березні актуальною стає обробка дерев і чагарників. Для запобігання багатьох хвороб ефективно використання мідного купоросу. Рекомендується застосування препарату B-30 для захисту від шкідників.
Також слід перевірити кору дерев і чагарників. Якщо на корі виявлені рани, то їх треба покрити садовим варом (при цьому зачистку пошкоджень проводити не рекомендується), обв'язати непрозорою плівкою, щоб на сонці рани не висохли і камбій не загинув.

Будьте в курсі всіх новин питомнику