Декілька порад з догляду за вейгелами

Декілька порад з догляду за вейгелами
Поради професіоналів 20.09.2021

 

Сьогодні ми розповімо від того, ЯК ПРАВИЛЬНО ДОГЛЯДАТИ ЗА ВЕЙГЕЛОЮ! Догляд за нею не складний! Головне - дотримуватися кількох обов'язкових правил, і тоді декоративний зовнішній вигляд і пишне, тривале цвітіння чагарнику Вам забезпечено!

ПРАВИЛО 1 Підтримуйте потрібний рівень освітленості!
Ряболисті сорти вейгели і сорти з темним листям (пурпурним, коричневим, вишнево-фіолетовим) НЕ СЛІД САДИТИ В ТІНІ І ПОЛУТЕНІ! Такі рослини потребують великої кількості сонячного світла.
Сорти із зеленим листям зростатимуть як на сонці, так і в півтіні.

ПРАВИЛО 2 РОБІТЬ ОБРІЗКУ ВЕЙГЕЛИ ВЧАСНО. Весняне формуюче обрізання вейгели неприпустимо! Навесні, до цвітіння чагарника, можна лише видаляти старі та засохлі гілки.
Цей чагарник Потрібно обрізати влітку - відразу після цвітіння, але до того, як почнуть відростати нові втечі.
Зрізайте не більше однієї третини кожної гілки.

Якщо встигнете зробити обрізання чагарника в період відразу після цвітіння, але до відростання нових пагонів - як бонус можете отримати ПОВТОРНЕ ЦВІТЕННЯ ОСІННЯ!

ПРАВИЛО 3 - Вейгела потребує підгодівлі 2 рази за сезон! Під час цвітіння удобрюйте вейгел складами з великою кількістю калію. Восени (жовтень/листопад) рослині потрібні фосфорно-калійні добрива.

ПРАВИЛО 4 - У посушливий сезон вейгелі потрібний регулярний полив! Рослина любить вологий (але не перезволожений) ґрунт.

ПРАВИЛО 5 - Подбайте про ПРАВИЛЬНУ ЗИМОВКУ РОСЛИНИ!
Дорослі кущі вейгели квітучих сортів "Red Prince", "Minor Black" та "Nana Variegata" не потребують укриття! Потрібно лише замульчувати грунт біля коріння тирсою, корою або торфом.
Невеликі саджанці вейгели будь-якого сорту в перший рік після посадки потрібно закутати агроволокном.

Нагадуємо: вейгели з контейнера можна садити і восени!

 

Будьте в курсі всіх новин питомнику