Весняна Краса: форзиція, спірея, ірга

Весняна Краса: форзиція, спірея, ірга
Сад мрії 02.02.2015

 

Ми хотіли б докладніше зупинитися на, мабуть, одних з найдосконаліших за своєю красою ранньоквітучих чагарниках: форзиції, спіреї попелястій та ірги канадської.

Амеланхієр, або ірга канадська (ірга Ламарка)
Рясне цвітіння ірги канадської в квітні нагадує цвітіння черемхи: буйство ніжно-кремових суцвіть прикрашають рослину майже цілий місяць. А осіннє забарвлення листя ірги канадської-яскраво-червона-надає невеликому деревцю особливу чарівність.
Ірга канадська славиться також своїми ягодами - з усіх видів амеланхієра даний вид має найбільші ягоди-до 17мм в діаметрі, з відмінними смаковими властивостями, ці ягоди містять велику кількість корисних речовин.
Разом з тим ірга завоювала симпатії садівників завдяки своїй надійності і невибагливості до місця посадки, до грунтів і до умов навколишнього середовища.

Форзиція
Навесні, коли дерева ще не покриті листям, життєстверджуюче, прекрасне цвітіння форзиції стає справжнісіньким святом саду.
Золоті дзвіночки, рясно покривають кущ, радують око більше двадцяти днів.
Кущі форзиції добре використовувати в якості живої огорожі. Дуже добре виглядає форзиція в якості другого плану для контрастують з нею ранньоквітучих рослин (наприклад, сині мускарі). Висаджувати форзицію найкраще навесні або ранньою осінню. Любить форзиція світлі, безвітряні місця.

Спірея попеляста
Цей чагарник з мальовничо спадають гілками, уособлює ніжність і чистоту. Сніжно-білі квіти спадають справжнім фонтаном, не залишаючи нікого байдужим до цього маленького весняного дива. Тонкий аромат прекрасних квітів нагадує про те, що весна вступає в свої права.
Спірея попеляста-Норвезька гостя, вона прекрасно переносить зиму, також невибаглива до грунтів.
Принадність цієї рослини також в його компактності-завжди можна знайти місце в саду для того, щоб додати неповторний білий акцент в садову композицію.

Запрошуємо Вас відвідати наш Садовий центр: тут ви завжди зможете знайти рослини, які стануть прикрасою саду вашої мрії!

 

Будьте в курсі всіх новин питомнику