Спірея японська 'Anthony Waterer' - чудовий вибір для Вашого саду!

Спірея японська 'Anthony Waterer' - чудовий вибір для Вашого саду!
Сад мрії 20.06.2022

Спірея японська 'Anthony Waterer' - яскравий листопадний чагарник, що повільно росте, з компактною, кулястою формою крони, до 80 см в діаметрі. Основні пагони прямі, густо розгалужені. Висота дорослої рослини – близько 60-80см. Дрібні листочки світло-зеленого кольору мають ланцетовидну форму, при розпусканні можуть бути трохи рожевими. А пізно восени забарвлюються в красиві оранжево-пурпурні тони.
Але особливою родзинкою Спіреї японської Anthony Waterer є її маленькі квіточки яскраво-малинового або рубіново-червоного кольору, зібрані в плоскі суцвіття і густо покривають верхню частину пагонів. Період цвітіння починається з липня та триває до кінця вересня.
Цей сорт спіреї любить сонячні місця, але може витримувати легку півтінь. До ґрунтів не вимогливий, але віддає перевагу родючим, помірно зволоженим і без застою води.
Стійкий до хвороб та шкідників. Добре переносить обрізку та кронування після цвітіння. Чудово витримує міські умови.
Спірея японська 'Anthony Waterer' – морозостійкий сорт, укриття на зиму не потребує. Відмінно виглядає в низьких живоплотах, а також в одиночній та груповій посадці.
Придбати Спірею японську 'Anthony Waterer' можна на сайті нашого інтернет-магазину або майданчику нашого садового центру

Будьте в курсі всіх новин питомнику