Сакури для Сада мрії

Сакури для Сада мрії
Сад мрії 10.03.2014

Настає сезон цвітіння сакури. Дерево, квітки якого є не тільки символом весни, а й пов'язані зі світлим смутком – сумом, пов'язаної з швидкоплинністю людського життя, прийнято пов'язувати з Японією. Втім, насолодитися витончено-хвилюючим видовищем, коли гілки сакур покриваються пишними шапками ніжних квітів, вдихнути їх аромат можна і в наших краях. У Дніпропетровську, на торговому майданчику розплідника «Сад вашої мрії®» скоро почнеться цвітіння сакур.
Ви зможете не тільки побачити, але і купити будь-яку з п'яти сортів сакур. Підібрати можна на будь-який смак: за особливостями цвітіння, формою крони, кольором листя, розмірами рослини…
Найбільший інтерес найчастіше викликає одна з найдавніших сакур, культивована в Японії з 15-го століття, відома як «сакура класичної краси»: Shirofugen – «біле божество». Зацвітає дерево білими квітами одночасно з появою листя. Листя-спочатку темні, відтіняють красу квітів, незабаром стають зеленими, а потім – рожевими. Вони схожі на Слонячий хобот, а назва пов'язана зі сподвижником Будди Гаутами, одного з бодхисатв, ім'я якого в японській традиції – Фуген. Цей святий уособлює мудрість і співчуття, а зображується він зазвичай верхи на слоні.
Сакура Amanogawa має оригінальну форму крони. Це колоновидне дерево з блискучими листям, які до осені набувають гарний жовто-оранжевий колір.
Квітки-світло-рожеві, махрові, розміром приблизно 4 см, зібрані в пучки, видають приємний ніжний запах.
Сакура Kanzan-невелике дерево, яке викидає в травні великі махрові кармінові квітки приголомшливої краси. Листя восени набуває мальовничого оранжево-жовтого кольору, що надає цьому сорту сакури особливу осінню чарівність. Добре росте в міських умовах.
Сакура Kiku-Shidare-невелике дерево з плакучими гілками і ажурною кроною. Висаджене в діжці, в якості солітера на газоні це дерево може стати справжньою окрасою саду.
Сакура Royal Burgundy ефектно виглядає в композиціях, алеях, в якості акцентного рослини на газоні. Головна відмінність цього сорту полягає в пурпурних листках, які надають рослині особливий шарм.
Запрошуємо Вас відвідати Садовий центр-торговий майданчик нашого розплідника і придбати прекрасні сакури – символ весни.

Будьте в курсі всіх новин питомнику