Рудбекія – ефектний багаторічник для сонячних клумб

Рудбекія – ефектний багаторічник для сонячних клумб
Сад мрії 20.06.2022

 

Рудбекія, незважаючи на свій досить звичний, «селянський» вигляд – дуже часто використовується в садових композиціях завдяки рясним і довгим цвітінням, відмінною сполучністю з більшістю рослин та здатністю бути декоративною навіть на ділянках під прямим палючим сонцем.
Рудбекія блискуча Goldsturm – один з найпопулярніших сортів – ефектний квітучий багаторічник для яскравих сонячних клумб. Влітку на довгих (до 70 см) квітконосах красуються численні суцвіття – яскраві кошики, діаметром 10-12 см із опуклим конусоподібним темним центром. Крайові (язичкові) пелюстки золотаво-жовті, а центральні (трубчасті) – темно-коричневого, майже чорного кольору. Тішить своїм цвітінням з середини липня до вересня.
Рудбекія декоративна навіть у період спокою, коли застиглі суцвіття вже втратить кольоровість, але збережуть форму в білому зимовому саду.
Ця «сонячна» квітка не вимагає до себе підвищеної уваги. Любить відкриті, сонячні місця, але потребує регулярного поливу.

Найчастіше рудбекію використовують у ландшафтних композиціях у природному стилі. Висаджують на великих просторах щільними масивами, комбінуючи з різними групами інших квітучих багаторічників. Добре виглядає в компанії з садовими ромашками, дельфініумами, геленіумами, ехінацеєю, багаторічними астрами, хризантемами та декоративними злаками.

 

Будьте в курсі всіх новин питомнику