Прекрасні спіреї-прикраса саду

Прекрасні спіреї-прикраса саду
Сад мрії 18.03.2014

 

Прекрасні спіреї - прикраса саду, який ви зможете зробити Садом вашої мрії.
Спірея-вид, який об'єднує численні сорти чарівних чагарників, які користуються незмінною популярністю у як садівників-любителів, так і у ландшафтних дизайнерів. Ці рослини улюблені садівниками в силу своєї декоративності, тривалості цвітіння, морозостійкості, газоустойчивости і легкості розмноження.
Своєму латинській назві (speira) спірея зобов'язана витонченій формі гілок з красивими вигинами.
Зупинимося на декількох сортах спіреї, які представлені в нашому садовому центрі і на торговому майданчику розплідника.

Спірея японська Goldflame, невеликий густий напівкруглий чагарник, висотою менше метра. Молоде листя мідно-помаранчеві, пізні - зелено-жовті. Квіти-лілово-рожеві. Даний сорт світлолюбний, але виносить і півтінь, яскраве забарвлення листя набувають на сонячних ділянках. Цвіте спірея японська" Goldflame " з липня по вересень.
Цей невибагливий сорт добре розвивається на всіх видах садових грунтів. Використовується в одиночних і групових посадках, для створення невисоких живоплотів і для оформлення водойм. Підходить для створення колористичних композицій.
Спірея японська Goldmound, щільний напівкруглий чагарник висотою близько 60 см.особливу красу цього сорту спіреї надають листя, які мають насичений жовтий колір протягом усього вегетаційного періоду. Квітки багряно-рожеві, сорт цей цвіте з червня до серпня. Часто застосовується для влаштування рабаток, застосовується в якості почвопокровного рослини.
Спірея японська Anthony Waterer-обільноцветущій чагарник з куполоподібної кроною, яку утворюють звисаючі пагони. Квітки-рожево-лілово-рубінові, в плоских суцвіттях, шириною до 15см. цвіте даний сорт спіреї з червня по вересень. Листя дуже декоративна, восени листя фарбуються в кольори від яскраво-червоного до блідо-жовтого. Віддає перевагу як сонячні, так і тінисті місця, добре переносить практично всі види садових грунтів. Найчастіше використовується в рабатках разом з багатолітниками.
Спірея ніппонська Snowmound, одна з найефектніших весеннецветущих спирей. Яскраві ніжні квіти, витонченість тонких, дугоподібно згинаються гілок – все це справляє незабутнє враження. Цвіте на пагонах минулого року, тому обрізку виробляють відразу після цвітіння, яке відбувається в травні - червні. Даний сорт спіреї світлолюбний, морозостійкий. Прекрасний акцент пізньої весни для будь-якого саду
Спірея Вангутта-розлогий, широкий, сильнорастущий чагарник висотою до 2,5 м з темно-зеленим листям. Квітки в густих суцвіттях, повністю покривають торішні пагони. Цвіте в травні-червні, цвітіння красиве і рясне. Добре росте на всіх видах садових грунтів, краще родючі і вологі. Морозостійка, до грунтів невимоглива. Рекомендується для паркових насаджень і садів в якості солітера, в групах і в живоплотах, а також як обрамлення партерів.
Спірея попеляста Grefsheim-чагарник з мальовничо никнуть пагонами, досягає висоти до 2м.листя тьмяно-зелені, восени - жовті. Квіти-сніжно-білі, повністю покривають торішні пагони перед появою листя, цвітіння відбувається в квітні - травні. Добре переносить практично будь-які види садових грунтів. Є відмінним білим акцентом у весняному саду.
Спірея японська Sundrop-витончений карликовий сорт. Росте швидко. Віддає перевагу відкритим сонячним місцям, на сонці листя має яскравий жовтий колір. Цвіте на початку літа красивими рожевими квітами. Рослина віддає перевагу вологим родючим грунтам, не переносить висихання. Даний сорт рекомендується для застосування в міських умовах.

Запрошуємо Вас відвідати наш Садовий центр-торговий майданчик розплідника, щоб придбати чудові весеннецветущие рослини-спіреї!

 

Будьте в курсі всіх новин питомнику