Розплідник Сад Вашої Мрії пропонує штамбові ялівці і не тільки

Розплідник Сад Вашої Мрії пропонує штамбові ялівці і не тільки
Сад мрії 30.10.2018

Останнім часом у моду входять листяні та хвойні рослини на невисоких штамбах. Це, як правило, невисокі квітучі або декоративно-листяні чагарники, ялівці та карликові сосни та ялини. Їхня головна особливість - рівний стовбур без єдиної гілки, який завершується пишною кроною. Таким чином створюється оригінальна форма піднесеного ялівцю або чагарника незвичайного вигляду.

Оригінально та практично виглядають плодові чагарники на штамбах: смородини, аґруси, йошти. Рослини на штамбі добре вписуються в строгі регулярні сади, сади природного типу або ультрасучасні. Крім високої декоративності, штамбові рослини дуже зручні у догляді: під ними можна висаджувати інші рослини, квіти, вони рідше уражаються грибковими захворюваннями і з них зручно збирати плоди, особливо колючий аґрус. Доглядати за ними легко і приємно і вся краса рослини на рівні очей Це дуже актуально в маленьких садах за відсутності достатньої глибини композиції.

Вирощувати рослини на штамбі не просто і довго, тому надійніше купити готове в розпліднику Сад Вашої Мрії. Ми пропонуємо широкий асортимент ялівців на штамбі, листяних чагарників, карликових ялин та сосен різної колірної гами. Завітайте до нашого садового центру, щоб дізнатися більше.

 

Будьте в курсі всіх новин питомнику