Відмінна рослина для Вашого саду: Свидина біла Elegantissima

Відмінна рослина для Вашого саду: Свидина біла Elegantissima
Сад мрії 20.06.2022

Свидина біла Elegantissima (Cornus alba 'Elegantissima') - чудова декоративна рослина. Весною вона радує листям ніжно-смарагдового кольору з кремово-білою облямівкою, серед літа - парасольками з дрібних білих квіточок. З настанням осені її листя пофарбується в легкі рожеві тони, блідо-блакитні ягоди почнуть переливатись перламутром. А взимку її рубіново-вишневі пагони, наче вогняні стріли, спрямують у висоту на тлі сліпуче блискучого снігу. Важко не помітити і не помилуватися цією привабливою рослиною.
Свидина утворює щільні зарості – куртини (максимальна висота рослини – до 2-3 метрів). Вона відмінний матеріал для красивих живих огорож, густих та непроникних для вітру. У догляді свидина невибаглива. Добре переносить умови міста. Стійко виносить вона і сильні морози, і посуху. Віддає перевагу сонячним місцям (або легкій півтіні). Любить стрижку, обрізку (у тому числі омолоджуючу).
Свидина чудово вписується в дизайн будь-якої садової ділянки. З успіхом використовується як в одиночних посадках, так і в групах, змішаних живоплотах. Відмінно виглядає у композиції з хвойними.
Придбати Свідину білу Elegantissima можна на сайті нашого інтернет-магазину або в нашому Садовому центрі.

Будьте в курсі всіх новин питомнику