Ялівець: чудовий подарунок природи

Ялівець: чудовий подарунок природи
Сад мрії 27.09.2012

Завдяки цілющим властивостям, довгожительству, а також тому, що деревина ялівцю не гниє, у деяких народів ця рослина є символом вічного життя і подолання смерті. Своїми лікувальними властивостями ялівець славиться здавна.
Хвоя ялівцю має сильну бактерицидну властивість. Якщо спалити хвою в приміщенні, то повітря продезинфікується. У рослині містяться у великій кількості ефірні масла зі смолистим, терпким, димчастим ароматом, які сприятливо діють на нервову систему, знімають стрес.
У тибетській медицині з найдавніших часів використовують для лікування і відновлення рівноваги в організмі особливі аромати, що володіють потужним очищує дією. Тибетські пахощі містять в своєму складі 25-40 компонентів різних рослин, в тому числі ялівцю. Давно помічено, що в тих місцях, де росте це вічнозелене дерево, повітря чистіше, а хворі тварини йдуть в зарості ялівцю, щоб за допомогою шишкоягод вилікуватися і відновити сили. Ялівець є лідером по виділенню фітонцидів: саме ці компоненти знищують різні інфекції, які можуть розташовуватися навіть на відстані від рослини. Один гектар лісу ялівцю здатний перемогти існуючі хвороботворні мікроби великого міста.
Садовий центр пропонує більше 20 сортів ялівців різноманітної форми і розмірів (від високих дерев до сланких по землі форм). Асортимент наших ялівців охоплює велику колірну гамму: яскраво-зелені, сизі, блакитні, сіруватих відтінків.)

Будьте в курсі всіх новин питомнику