Багаторічні квіти

Багаторічні квіти
Сад мрії 07.07.2013

Жоден сад не обходиться без квітучих рослин. Багаторічні квіти - та палітра, за допомогою якої садівник домагається особливої гармонії кольору від ранньої весни до пізньої осені.
Квіти, пропоновані нашим розплідником, володіють всіма тими достоїнствами, які притаманні контейнерним рослинам. Але, крім цього, слід зазначити різноманіття видів і сортів багаторічних квітів, яке ви можете знайти на торговому майданчику нашої компанії. Як завжди, наш посадковий матеріал готовий до висадки в грунт практично в будь-який час року.
Стандартний прайс наших багаторічних квітів і трав містить більше 300 найменувань – у нас ви можете придбати досить рідкісні багаторічники. Купуючи у нас посадковий матеріал, ви можете бути впевнені в тому, що це саме той сорт, який вказаний в ціннику.
Фахівці Садового центру завжди зможуть проконсультувати Вас з питань, пов'язаних з посадкою, доглядом, обрізанням багаторічних квітів. Ми регулярно беремо участь у виставках і конференціях виробників посадкового матеріалу. Оскільки багаторічні квіти і трави традиційно є однією з сильних сторін нашого бізнесу, ми постійно приділяємо увагу підтримці високої якості посадкового матеріалу і асортименту, достатнього для задоволення потреб як професіоналів ландшафтного дизайну, так і садівників-любителів.

Будьте в курсі всіх новин питомнику