Міскантус 'Strictus' - одна з найкращих декоративних трав

Міскантус 'Strictus' - одна з найкращих декоративних трав
Сад мрії 20.06.2022

Міскантус – найпопулярніший злак серед ландшафтних дизайнерів. Завдяки своїм пишним суцвіттям, які мають форму волоті, рослина привносить ефект легкості та легкості в сад.
Один з найцікавіших і найяскравіших сортів міскантусу – це Міскантус китайський 'Strictus' – ефектний декоративний злак, що досягає у висоту 2-2,5 метрів. Своїм зовнішнім виглядом він чимось нагадує дикобраз. А все через те, що на жорсткому яскраво-зеленому листі впоперек розкидані жовто-білі смужки. Цвіте Міскантус китайський 'Strictus' у середині вересня червонувато-бронзовими квітками. Віддає перевагу сонячним місцям і вологим родючим грунтам. Помірно стійкий до посухи, вітру та забруднення повітря.
Чудово підходить для міського озеленення. До того ж ця рослина зовсім не вибаглива у догляді.
У ландшафтному дизайні Міскантус китайський 'Strictus' застосовують для декорування водойм та газонів. Використовують як одиночних, і у групових посадках. Також міскантус часто використовують із створення сухих квіткових композицій.
Придбати Міскантус китайський 'Strictus' можна на сайті нашого інтернет-магазину: або на майданчику нашого садового центру.

Будьте в курсі всіх новин питомнику