Метасеквоя найдавніша

Метасеквоя найдавніша
Сад мрії 01.07.2016

 

Це чудове дерево - родич не менш дивовижної Секвої. Секвоя – потужне високе дерево, висотою до 140 м, обхват стовбура – ​​до 26 метрів. Час життя секвої – до 6000 років. А названо це дерево на честь вождя індіанського племені, Секви. Він не тільки був вождем, який прославився героїчною боротьбою з колонізаторами, але й зробив те, чого поодинці не могла зробити жодна людина у світі - створив унікальний алфавіт і систему письма, якою користувалися індіанці.

Метасеквоя найдавніша - вона ж Metasequoia glyptostroboides - дерево, що швидко росте, з опадаючою листям, дуже потужне і витривале, з кроною висотою до 35 м і шириною до 10 м.

Кора у молодих гілок червоно-коричнева, стара кора - червоно-коричнева із сіруватим відтінком. Хвоя голчаста, світло-зелена, восени хвоїнки опадають разом із короткими пагонами. Осіннє забарвлення від жовтого до червоно-коричневого.

Докладніше про це чудове дерево ви можете дізнатися на нашому сайті, посилання тут. А фотографії цього дерева ви можете побачити нижче.

 

Будьте в курсі всіх новин питомнику