Крокосмія – ефектний багаторічник з яскравими квітами

Крокосмія – ефектний багаторічник з яскравими квітами
Сад мрії 20.06.2022

Крокосмія гібридна 'Red King'. (Crocosmia 'Red King') – ефектний садовий (клубнецибулинний) багаторічник з неймовірно яскравими, екзотичними суцвіттями червоних відтінків, для якого характерний літньо-осінній період цвітіння (з липня по вересень). Висота рослини коливається в середньому від півметра до 80 см. Листя у крокосмії гібридної 'Red King' вузькі, загострені догори, а квіти, хоч і не відрізняються великим розміром, але за рахунок своєї пишності та яскравого забарвлення контрастно виділяються на тлі зеленого листя. Краса цвітіння крокосмії обумовлена ​​ще й тим, що вона розпускається від основи до вершини, поступово відкриваючи один бутон за іншим.
Крокосмія гібридна 'Red King' - вишукана та невибаглива рослина. Віддає перевагу відкритим сонячним місцям, і регулярний помірний полив. На зиму цибулини крокосмії бажано викопувати та зберігати у прохолодному місці до весняної висадки у ґрунт.
Стрункі чагарники крокосмії гібридної 'Red King' чудово доповнять квіткову композицію у вашому саду, а зрізані суцвіття зможуть простояти у вазі більше двох тижнів.
У крокосмії є кілька назв. Але як не назви цю прекрасну квітку – крокосмією, монтбрецією, тритонією або навіть японським гладіолусом, вона все одно буде однією з найвитонченіших і найефектніших рослин у вашому саду. І якщо ви ще не посадили його у себе, то не забудьте це зробити цієї весни!
Придбати Крокосмію гібридну Red King можна на сайті нашого інтернет-магазину: або на майданчику нашого садового центру

Будьте в курсі всіх новин питомнику