Коралове диво осіннього саду

Коралове диво осіннього саду
Сад мрії 20.06.2022

Кизильник горизонтальний - східний красень, який дуже часто називають «Коралової феєрією» за красиві червоні ягідки, що ефектно виділяються на смарагдово-зеленому блискучому листі. Це пишний низькорослий чагарник з дрібним зеленим глянсовим листям, яке ближче до жовтня змінює забарвлення на насичене червоне. Висота дорослої рослини – до 0,5м, діаметр крони – до 1,5м.
Особливу особливість цієї дивовижної рослини надають маленькі квіточки і листочки, а також яскраво-червоні плоди, які часто залишаються висіти на гілках усю зиму.
Ще однією його перевагою є пагони, що стелиться, і невисокий зріст, що дозволяють використовувати цей вид кизильника для створення живих огорож, для посадки між іншими рослини, камінням, а також для створення почвопокровних посадок під деревами. Чудово виглядає з хвойними рослинами.
Кизильник горизонтальний вважається невибагливою та витривалою рослиною. Прекрасно підходить для посадки в міських умовах за великої загазованості повітря. Розростається досить швидко, тому його обрізання має здійснюватися вчасно.
Кизильник горизонтальний - це відмінний варіант для тих, хто хоче створити у своєму саду або на ділянці оригінальну композицію, але при цьому догляд за цією рослиною має бути мінімальним.
Купити Кизильник горизонтальний можна на сайті нашого інтернет-магазину

Будьте в курсі всіх новин питомнику