Гортензія - окраса Вашого саду

Гортензія - окраса Вашого саду
Сад мрії 29.06.2013

Цей чагарник по праву вважається одним з кращих, вельми популярних як серед садівників-любителів, так і серед професіоналів. Величезні суцвіття гортензії волотисте надають особливий колорит садовим композиціям.
Серед новинок хочеться виділити гортензію волотисте 'Mega Mindy®', назва сорту говорить сама за себе-настільки прекрасні величезні квітки світло-вишневого відтінку! Кущі міцні, морозостійкі, з густою компактною кроною, висотою до 1,5 м. Цвітіння рясне, з липня по жовтень. Чудовий Солітер, який добре виглядає на газоні. Може бути використана в складних композиціях з хвойними рослинами або іншими декоративними чагарниками. У зрізаному вигляді довго зберігають форму і колір, може застосовуватися для створення зимових букетів.
Відмінний вибір-давно полюбилася садівникам гортензія волотисте ' Limelight®'. Висота і ширина дорослої рослини становить 2-2, 5 м.квіти білувато — зелені, потім світло — зелені, білі, в кінці періоду цвітіння - рожеві, широко — округлі, в суцвіттях до 30 см завдовжки. Цвіте цей сорт з липня до кінця вересня. Рослина морозостійка, віддає перевагу з легка притінені і захищені від вітру місця. Рекомендується використовувати в одиночних і групових посадках в садах і парках, рабатках, у внутрішніх дворах.
Також варто звернути увагу на гортензію волотисте 'Bobo®'. Цей сорт, досить низькорослий (не більше 70 см заввишки), відрізняється відмінними декоративними властивостями, рясно цвіте з початку липня до вересня, тому його рекомендується висаджувати на передньому плані. Суцвіття щільні, конусоподібні, забарвлення квіток змінюється від лимонного до рожевого.
Не можна не згадати про інших сортах гортензії волотисте, пропонованих нашим розплідником. Серед них такі, як гортензія волотисте 'Phantom', 'Pink Lady', 'Pinky Winky®', 'Silver Dollar', 'Tardiva', 'Vanille Fraise ®', 'Unigue', 'Sundae Fraise'.

Будьте в курсі всіх новин питомнику