Гібіскус сирійський - ніжна чарівність Вашого саду

Гібіскус сирійський - ніжна чарівність Вашого саду
Сад мрії 12.06.2017

Гібіскус сирійський - надійний у вирощуванні листяний чагарник. За формою куща він - вертикальний або вазоподібний, досягає 2-4 м заввишки, з великими прекрасними квітками. Квітки - часто рожевого кольору, але можуть бути темно-рожевого (майже фіолетового), світло-рожевого або білого. Кожна окрема квітка відносно недовговічна. Тим не менш, численні нирки дають плодючі цвітіння протягом тривалого літнього періоду.
Грунт, якому віддає перевагу гібіскусу, являє собою вологу, але добре дреновану суміш піску, глини, крейди і суглинку. Переважний рівень рН становить від 5,5-7,0 (лужна чи нейтральна).
Гібіскус сирійський має високу толерантність до забруднення повітря, до підвищеної температури повітря, до вологості, бідного грунту та короткочасної посухи. Гарний у зрізанні, навіть деякі нові квіти можуть відкритися з більш зрілих бруньок.
Гібіскус сирійський культивувався як садовий чагарник у Кореї з давніх-давен; його листя заварювалися в трав'яний чай, а його квіти використовувалися як приправа. Він відомий у Європі з 16 століття, а до 18 століття чагарник був поширений в англійських садах і в американських колоніях, називали його там сирійською трояндою або кетмією.

Будьте в курсі всіх новин питомнику