Герань 'Striatum' - чудова багаторічна квітка для Вашого саду

Герань 'Striatum' - чудова багаторічна квітка для Вашого саду
Сад мрії 20.06.2022

Герань криваво-червона 'Striatum' (Geranium sanguineum 'Striatum') – чудова декоративна багаторічна рослина, що утворює невеликий ажурний кущик округлої форми до 20 см заввишки. У період цвітіння (липень-вересень) герань усипана ніжними пастельними квіточками 2,5-3 см у діаметрі. Пелюстки у квітів блідо-рожевого кольору з темно-рожевими прожилками. Округле розсічене листя насиченого зеленого кольору восени стає яскраво-червоним і не опадає на зиму.
Тому можна з упевненістю сказати, що Герань криваво-червона 'Striatum' декоративна весь сезон – з ранньої весни та до пізньої осені.
До її плюсів відносяться практична відсутність хвороб, тривалість цвітіння, а також осіння яскраво-малинове забарвлення листя. Росте на сонці або півтіні. Невибаглива. Абсолютно зимостійка. Зимує з листя. Якщо їх обрізати на зиму, рослина може загинути! Віддає перевагу водопроникним слаболужним грунтам. Потребує поливу тільки в посушливий період. На одному місці, без пересадок, може зростати до 10-15 років. Дуже швидко розростається через невеликий проміжок часу.
Завдяки компактним розмірам Герань криваво-червона 'Striatum' може використовуватися не лише у квітниках, а й на кам'янистих гірках.
Придбати Герань криваво-червону 'Striatum' можна на сайті нашого інтернет-магазину або на майданчику нашого садового центру

Будьте в курсі всіх новин питомнику