Такі різні барбариси

Такі різні барбариси
Сад мрії 18.06.2014

 

Барбарис-універсальна рослина, яке стане в нагоді при вирішенні різних завдань з оформлення саду. Цей чагарник можна використовувати як для живоплоту, так і для альпінаріїв. Кущами барбарису можна обрамити зону відпочинку в саду, він також хороший для створення колірного акценту.
Про барбариси можна розповідати дуже багато, але ми сьогодні хочемо представити вам кілька цікавих сортів, що знаходяться на нашому торговому майданчику і дати їх дуже короткі описи.

Барбарис Тунберга Atropurpurea Nana - дуже красивий густозростаючий чагарник подушкообразной форми. Кора червоно-коричнева, грановані пагони з маленькими трехостреннимі шипами. Листя темно-пурпурно-коричневі, рано розпускаються, осіннє забарвлення - яскраво червона. Цвіте в травні жовто-червоними китицями. Досягає висоти 0,6 м., при ширині до 1 м. морозостійкий, стійкий до міських умов, переносить тимчасову посуху. Застосовується для одиночних посадок, в складі різних ландшафтних композицій, в якості бордюрного рослини.

Барбарис Тунберга Bagatelle-карликовий подушкоподібний чагарник. Досягає висоти 0,4 м., при ширині до 0,8 м. пагони грановані з трироздільними маленькими гострими шипами, кора - червоно - коричнева. Листя має своєрідну темно-пурпурно-коричневе забарвлення, осіннє забарвлення - яскраво червона. Цвіте дрібними жовтими квітами. Коренева система добре розгалужена, з великою кількістю тонких коренів. Грунти воліє кислі або слаболужні, краще свіжі. Морозостійка рослина. Застосовується для одиночних посадок; в складі квітників; на альпійських гірках; в якості бордюрного рослини; у групових змішаних посадках. Завдяки своєрідному забарвленню листя цей сорт барбарису може бути незамінний при створенні колористичних композицій.

Барбарис Тунберга Dart's Red Lady-цікавий сорт барбарису, кущ шириною і висотою до 1м.Форма куща – округла або подушкообразная. Листя-коричневі, червоні або малиново-червоні. Навесні цвіте численними квітками, зовні-червоними, всередині – жовтими. На початку осені кущі покриваються численними плодами-коралово-червоними, блискучими. До грунту даний сорт барбарису невимогливий, добре сприймає стрижку. Ця рослина може стати справжньою окрасою вашого саду.

Барбарис Тунберга Erecta-ефектний і в той же час невибагливий чагарник, висота дорослої рослини – близько 1,5 м.Форма крони – вертикальна, майже колоновидна. Листя дрібне, світло-зелені, восени стають яскраво-пурпуровими. Квітки-численні, зовні – червонуваті, всередині – Жовті. Плоди у даного сорту барбарису-довгасті, коралово-червоні, блискучі. Особливість даного сорту-плоди залишаються на гілках тривалий час, надаючи рослині ошатний вигляд. До грунтів невимогливий. Рослина добре переносить стрижку.

Барбарис Тунберга Helmond Pillar-своєрідний чагарник з густими вертикальними пагонами червоного кольору. Висота 1 - 1,5 м, ширина - 0,4 - 0,6 м. Крона колоноподібна. Відзначимо, що це один з найтемніших колоновидних сортів барбарису. Розпускаються в травні яскраво-жовті квіти дуже ефектно виглядають на тлі листя пурпурного кольору. Плоди довгасті, червоні, блискучі, дозрівають на початку осені. Листя у рослини дрібні, пурпурно-червоного кольору, від світло-пурпурного навесні до темно-пурпурного влітку, восени - багряно-червоні. Світлолюбний, в затінених місцях втрачає ДЕКОРАТИВНЕ забарвлення листя. Грунти воліє слабокислі або слабо лужні, краще свіжі. Морозостійкий, стійкий до міських умов, переносить тимчасову посуху. Застосовується в якості яскравого колірного акценту на газонах або змішаних композиціях. Радимо звернути увагу на цей сорт барбарису: він може стати справжньою «родзинкою» ландшафтної композиції.

Барбарис Тунберга Special Gold-прекрасний карликовий сорт з витонченими жовто-зеленим листям. Швидкість росту низька, висота дорослої рослини – 0,2 – 0,3 м.дрібні округлі листя щільно розташовані на пагонах, Весняні квіти – яскраво-жовтого кольору. Морозостійкий, до грунтів невимогливий. Стійкий до шкідників і хвороб. Застосовується для низьких бордюрів, в альпійських гірках і в кам'янистих композиціях.

 

Будьте в курсі всіх новин питомнику