Дерева та чагарники

Дерева та чагарники
Сад мрії 02.07.2013

Дерева і чагарники, пропоновані розплідників «Сад вашої мрії», мають відмінний зовнішній вигляд і практично 100-відсоткову приживлюваність.
Наші алейні дерева користуються заслуженою популярністю як у професіоналів, так і у любителів декоративних рослин.
Розплідник вирощує дерева і чагарники як із закритою кореневою системою, так і викопані з грунту.
У першому випадку рослини знаходяться в пластиковому контейнері ємністю від 3 до 110 літрів. Пропоновані розплідником дерева і чагарники вирощені в нашій кліматичній зоні, завдяки чому вони пристосовані до наших погодних умов. Субстрат, що знаходиться в контейнерах, містить добрива тривалої дії, завдяки чому придбані у нас дерева і чагарники можуть тривалий час перебувати на торговому майданчику клієнта, не втрачаючи своїх якостей. І, нарешті, відзначимо дуже важливі для кінцевого споживача властивості: контейнерні рослини можуть висаджуватися в грунт не тільки в осінньо-весняний період, але практично в будь-який час року; придбавши у нас дерево або чагарник, можна бути впевненим в тому, що це саме той сорт, який був замовлений.
Дерева і чагарники, викопані з грунту, мають кореневу систему, упаковану в мішковину, обгорнуту зверху металевою сіткою. Така форма упаковки гарантує збереження кома грунту доставляється клієнту рослини і відповідно високу приживлюваність рослин.

Будьте в курсі всіх новин питомнику