Дейция - східна красуня

Дейция - східна красуня
Сад мрії 25.06.2013

Дейція - красивоквітуча рослина, біологічно близьке до таких чагарників, як бузок і гортензія.
До теперішнього часу налічується більше 70 видів дейції. Для дейції характерно потужне і тривале цвітіння, яке починається в кінці весни. Для дейції характерні білі, лілові або рожеві квіти, зібрані в суцвіття.
Вперше дейція була описана європейцями в кінці вісімнадцятого століття, і названа так на честь Йоганна ванн Дейца, який фінансував експедицію до Японії. Початком поширення дейції в нашій країні вважається 1929 рік, коли ця рослина була завезена в Нікітський ботанічний сад.
Оскільки дейція має високу швидкість росту, вона незамінна при стислих термінах озеленення. Висаджена уздовж доріжок або на газоні, дейція створить відмінний колірний акцент. Висаджена у вигляді живоплоту, дейція не вимагає стрижки.Відео від Сда вашої мрії: дейція
У групових посадках слід орієнтуватися на спирею, форзицію, вейгелу, бузок, калину, жимолость як найбільш ефектних компаньйонів дейції. Добре поєднується даний чагарник і з хвойниками.
Детальніше про посадку дейции і догляді за нею см.наше відео про цю чудову рослину.
Квітки дейції нагадують дзвіночки. Зібрані в волоті, щитки або кисті, вони надають квітучому рослині незабутній колорит. Найбільш характерним кольором для них є білий, яскраво-рожевий, ліловий і навіть фіолетовий. Цвіте дейція одноразово, але від цього не втрачає своєї популярності у садівників.

Будьте в курсі всіх новин питомнику