Бересклет Форчуна 'Emerald'n Gold' - чудовий вічнозелений чагарник для Вашого саду

Бересклет Форчуна 'Emerald'n Gold' - чудовий вічнозелений чагарник для Вашого саду
Сад мрії 20.06.2022

Бересклет Форчуна 'Emerald'n Gold' (Euonymus fortunei 'Emerald'n Gold') – приголомшливий компактний вічнозелений чагарник з широко-округлою, а з віком – більш вертикальною формою крони. Максимальна висота рослин близько 40-60 см при ширині близько 1,5 м. Проте, посаджений біля опори, бересклет може підніматися майже до 2 м у висоту.
Ошатний і мальовничий бересклет Форчуна 'Emerald'n Gold', що в перекладі означає 'смарагд у золоті', дивує приголомшливим забарвленням свого листя. Листові пластинки яскраво-зелені всередині та золотисті по краю, з легкими білими акварельними розлученнями. У холодну зиму набувають рожево-червоного забарвлення. На початку червня-липня з'являються дрібні зелено-жовті суцвіття. Плоди дозрівають у жовтні-листопаді, але плодоносить бересклет рідко.
Бересклет Форчуна 'Emerald'n Gold' невибагливий, стійкий до міських умов. Прекрасно зимує (для дорослих рослин укриття на зиму не потрібне), може рости в широкому діапазоні типів ґрунтів. Рослина тіньовитривала, але все ж таки краще росте і більш декоративно виглядає (забарвлення листя яскравіше) на сонячних місцях або в невеликій півтіні.
Цей популярний, строкатий, вічнозелений чагарник є відмінним рішенням для ґрунтопокривного озеленення. Також використовується для бордюрів, клумб, ствольних кіл у дерев, балконного озеленення та кам'янистих садів.
Придбати бересклет Форчуна 'Emerald'n Gold' можна у нашому Інтернет-магазині або на майданчику нашого садового центру

Будьте в курсі всіх новин питомнику