Як захистити рослини на зиму

Як захистити рослини на зиму
Інструкції та рекомендації 25.06.2013

Більшість видів і сортів, що не володіють достатньою морозостійкістю, потребують укриття, коли температура падає нижче 0°С.кореневу шийку захищаємо, формуючи навколо неї горбок висотою 20-30 см. гілки вкриваємо солом'яними килимками, ялиновим гіллям, мішковиною або агроволокном. Плівка для цих цілей не використовується. Після розмерзання грунту прибираємо захист.

Високі рослини
Види і сорти, менш морозостійкі, особливо перші кілька років, потребують укриття. Навколо підстави необхідно насипати горбок землі висотою 30 см.наземну частину невеликих рослин можна вкрити цілком соломою, мішковиною, агроволокном або тіньової тканиною, але чим більше розлога крона, тим це виконати складніше.

Вічнозелені рослини
Види, з неопадаючими на зиму листям, потребують укриття від морозних сухих вітрів і сильного лютневого сонця, особливо в молодому віці. Березневе і лютневе яскраве сонце призводить до небезпечної для рослин, різниці температур між днем і вночі. Використовуємо лапник, тіньову тканину, агроволокно або мішковину. Захищаємо, коли температура надовго впаде нижче 0°С.хороший захист від морозних вітрів - живоплоти.

Троянда
Після перших заморозків, ще до настання морозів, насипаємо навколо підстави багато - і великоквіткових троянд горбки висотою близько 30 см В кінці листопада або в грудні можна вкрити наземні частини витких троянд соломою, волокном, тіньовий тканиною, мішковиною або гофрованим картоном. Паркові і почвопокривні троянди не потребують укриття, досить замульчувати. Штамбові троянди, після зв'язування крони, необхідно обережно нагнути до землі і зміцнити, засипати крону корою, компостом або тирсою.

Будьте в курсі всіх новин питомнику