Січень: як зберегти цибулини квітів

Січень: як зберегти цибулини квітів
Інструкції та рекомендації 14.01.2014

Деякі садівники купили на початку зими цибулини тюльпанів, нарцисів, але з якихось причин не висадили. Вони запитують: Як зберегти цибулини до весни?
Можна виростити цибулини і на підвіконні. Ми розповімо вам, як це зробити.
Готуємо грунт з 1/3 землі, 1/3 торфу, 1/3 піску.
Горщики для квітів, повинні бути висотою 12-15 см.
Висаджуємо цибулини в підготовлену суміш, при посадці заглиблюємо цибулини на 2/3 в грунт і зверху мульчіруем торфом, поливаємо. Можна посадити кілька цибулин в один горщик. Горщики з висадженими цибулинами на 2 місяці прибираємо в темне приміщення з температурою 8-10 градусів (можна на нижню полицю холодильника). За цей час у цибулин формується коренева система. Необхідно постійно підтримувати вологість землі. Через зазначений час ємності виставляємо на світло, рясно поливаємо. Якщо температура в приміщенні буде 20 градусів, то перші квіти з'являться приблизно через 4 тижні.
Після того, як цибулини відцвітуть, не варто намагатися отримати від них ще один урожай. Необхідно дочекатися, коли пожовтіє листя і після цього звільнити цибулини від землі і прибрати їх на зберігання в Сухе темне приміщення. У вересні висаджуємо їх на вулиці в грунт і наступної весни отримуємо нові квіти.

Будьте в курсі всіх новин питомнику