Тамарікс гіллястий 'Rubra' - чарівно скромна краса

Тамарікс гіллястий 'Rubra' - чарівно скромна краса
Сад мрії 20.06.2022

Тамарікс гіллястий 'Rubra' (Tamarix ramosissima Rubra) є надзвичайно витонченим листяним чагарником заввишки близько 2 м з тонкими дугоподібними пагонами. Крихітні шилоподібні сіро-зелені листочки всього до 2-х мм завдовжки. Під час цвітіння (з червня по серпень) кущ з довгими пухнастими суцвіттями дрібних червоно-рожевих квіточок перетворюється на пишну рожеву хмару. Цвітіння тамариксу заворожує. Але найбільша декоративність для цього чагарника характерна на стадії бутонізації: коли всі його суцвіття складаються лише з круглих бутонів – здається, ніби гілочки усипані дрібним рожевим бісером.
Тамарікс невибагливий, посухостійкий. Це одна з небагатьох рослин, яким не страшні сильні та холодні вітри. Може витримувати низьку температуру. Віддає перевагу відкритим, сонячним місцям. Надзвичайно терпимо до солі і чудово почуватиметься в піщаних прибережних районах. Тамарікс гіллястий 'Rubra' - відмінне рішення для міського озеленення через високу стійкість до забруднення повітря.
Тамарікс гіллястий 'Rubra' дуже красиво виглядає на клумбах поодиноко або по кілька кущів, висаджених відразу. На тлі зеленого газону це дуже ефектно. Іноді використовують відразу кілька сортів для того, щоб досягти яскравих відтінків.
Тамарікс гіллястий 'Rubra' легко переносить стрижку, тому може бути застосований для формування живоплоту. Підходить для декорування та закріплення ґрунту на піщаних, схильних до обповзання ділянках.
Тамарікс гіллястий 'Rubra' - дуже красива і дуже невибаглива рослина, яка довгий час радуватиме вас пишним цвітінням та витонченою кроною, практично не вимагаючи турботи.
Придбати Тамарікс гіллястий 'Rubra' можна на сайті нашого інтернет-магазину або на майданчику нашого садового центру

Будьте в курсі всіх новин питомнику