Просо 'Heavy Metal' - чудовий акцент для Вашого саду

Просо 'Heavy Metal' - чудовий акцент для Вашого саду
Сад мрії 20.06.2022

Осінь – фінал сезону, і вона не менш красива, ніж весна та літо, якщо подбати про те, щоб підкреслити красу осіннього саду. Обов'язкові в ньому декоративні злаки - надзвичайно ефектні рослини, які найкрасивіші саме восени.
Одним з таких рослин є Просо прутоподібне 'Heavy Metal' - чудово, виразний злак і один з найпопулярніших сортів проса. Найніжніші квітки в поєднанні з листям, що сяє червоним або жовтим кольором восени, роблять цю рослину просто чарівною.
Висота дорослої рослини досягає до 130-160 см. Сизо-блакитне довге листя утворює злегка розлогий вертикальний кущ, який відмінно тримає форму. Ажурні бежево-рожеві волоті надають рослині особливої ​​привабливості, з'являються в серпні і прикрашають кущ до весни, включаючи зимовий період. Восени рослина змінює колір листя на медово-червоний. Віддає перевагу сонцю або півтіні, до ґрунтів невибагливий. Потребує мінімального догляду. У садових композиціях застосовується як і одиночних, і групових посадках. Відмінно виглядає як акцентна рослина.

Будьте в курсі всіх новин питомнику