ЧУДЕСА СОСНЫ: ИНТЕРЕСНЫЕ ФАКТЫ О САМОМ ДРЕВНЕМ ДЕРЕВЕ

ЧУДЕСА СОСНЫ: ИНТЕРЕСНЫЕ ФАКТЫ О САМОМ ДРЕВНЕМ ДЕРЕВЕ
Новинки 2022 16.02.2022

Сосна в давнину та в сучасному світі

Сосна - дуже давня рослина. Про неї складено багато легенд, і найкрасивіша з них свідчить, що сосна - це зачарована прекрасна німфа. Для багатьох народів сосна була і є символом – народження, родючості, безсмертя та вічного життя. Гілки сосни використовували у багатьох народних обрядах. Сосна допомагає у виконанні заповітних бажань.

Найдавніше дерево з існуючих у світі, яке відоме вченим, - сосна під назвою Метузела: її вік 4842 року.
Давні лікарі використовували сосну при лікуванні: при простудних захворюваннях, для загоєння ран, лікування захворювань зубів і ясен. А давні "косметологи" стверджували, що дим від спалювання деревини сосни допомагає віям ставати довгими та пухнастими.

У світі доктора дуже цінують фітонциди, які виділяють соснові дерева, та його впливом геть органи дихання. Поєднання соснових лісів і морського повітря вважається ідеальним для алергіків, людей, які страждають на бронхіальну астму, туберкульоз, захворювання ЛОР-органів.

-Фітонциди очищають та знезаражують повітря, більшість хвороботворних мікробів гине.
- Ефірне масло сосни допомагають у лікуванні нервових розладів та психотерапії. Досі у багатьох санаторіях існують спеціальні лави серед сосен для розслаблення. Допомагає заспокоїтися запах сосни і примхливим дітям, він упорядковує нервову систему.
- У складі сосни багато вітамінів та мікроелементів, вона містить вітаміни К, B1, B2, P, аскорбінову кислоту, каротин, дубильні речовини. На її основі роблять протизапальні, сечогінні, болезаспокійливі препарати.
- Сосна популярна і в сучасній косметології, адже препарати на основі ефірних олій соснових дерев допомагають активній регенерації шкіри, її омолодженню, зміцнюють волосся, позбавляють лупи.

Енергетика сосни та повір'я

Кожне дерево має свою енергетику. Є вона й у сосни. Езотерики кажуть, що енергію сосни можна порівняти з сильним духом та принциповою людиною. Сосна символізує вікову мудрість, криницю вічних знань і духовну міць.

Сильна аура сосни допомагає впоратися з вирішенням важливих питань, позбутися роздратування, стресу та неврозу. Це дерево здатне віддавати, а не забирати енергію, підживлювати життєвою силою, розвивати прагнення самовдосконалення. Вважається, що сосна здатна зняти внутрішні затискачі, які провокують хворобу.
- За старих часів вірили, що сосна здатна зняти порчу.
- Смола стародавніх сосен – бурштин – здатна приваблювати багатство.
- Соснові гілки, заховані під дверима, відганяли злу енергію, а зашиті в подушку - рятували від хвороб.
- Сильний оберіг можна отримати, якщо повісити золотий ланцюжок на гілку живої сосни на кілька годин.

 

Будьте в курсі всіх новин питомнику